Sadece Sen izle

Sadece Sen izle Hakan Yonat’ın yönetmenliğini yaptığı “Sadece Sen” filminde İbrahim Çelikkol ve Belçim Bilgin Erdoğan engellere rağmen birbirinden vazgeçmeyenlerin hikayesini anlatıyor.

Hazal (Belçim Bilgin Erdoğan) üniversite sıralarında geçirdiği trafik kazasında kör olan, kendi halinde, ayakları üzerinde durmaya gayret eden, naif, biraz yalnız, hayata olumlu bakan genç bir kız. Görmemesi dışında üzerinde konuşulacak çarpıcı özellikleri, kişiliğinin bariz bir yanı yok. Gözlerini ileri yaşlarda kaybetmesine rağmen travmayı çabuk atlatmış ki iş dönüşlerinde uğradığı otoparkta, bekçinin gözleriyle, televizyonda dizi izliyor. Hayatındaki en büyük zorluk patronunun kurları ve yalnızlığı olsa gerek. Film boyunca Hazal’la en büyük sorunum onu merak etmemem oldu. Melek gibiydi ama düzdü.
Sadece Sen
Peşinden sürüklemek bağlamında çok daha şanslı olan, gündüz su bayisinde çalışan Ali, (İbrahim Çelikkol) gece işi olarak otoparka girince Hazal’la tanışıyor. İş arkadaşıyla, meşhur bir markanın su damacanasını getirdikleri, köhne spor merkezinde, hocasından (Cezmi Baskın) tokat yemesi sonrasında eskiden boks yaptığını öğreniyoruz. Boksa ara vermiş uzunca bir süre ortalardan kaybolmuş; onu yetiştiren antrenörünü yolda bırakmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>