Nuh Büyük Tufan izle

Nuh Büyük Tufan izle
Nuh Büyük Tufan Filmi da…mutlaka izleyin harika bir film….
Nuh büyük tufan ve diğer bütün dizi ve filmler haberahval.com da izleyebilirsiniz….
Özet & detaylar

http://www.filmamk.com/nuh-buyuk-tufan-izle/
Film, Hz. Nuh’un hayatını ve bir gemi inşa edip insanlığı felaketten kurtarışını anlatıyor… Dünyayı yok edecek olan büyük tufandan önce yüce bir görev için Tanrı tarafından seçilmiş Nuh rolünde ise Akademi Ödüllü® oyuncu Russell Crowe başrolde…Cesaret, fedakarlık ve umut üzerine hikayesini kuran bir film…Dünyanın sonu,sadece başlangıç…

Yönetmenliğini Darren Aronofsky’nin üstlendiği ve başrolünde Russell Crowe’u izleyeceğimiz, yılın en çok merak edilen dolgun bütçeli prodüksiyonlarından biri olan Nuh: Büyük Tufan (Noah) filminin Türkçe afişi yayınlandı!
Ülkemizde 3 Nisan tarihinde dublajlı ve altyazılı seçeneklerle, üç boyutlu ve iki boyutlu formatlarda vizyona girecek olan film, büyük tufanı, görkemli bir görsel işçilikle perdeye yansıtma iddiası taşıyor!
Senaryosunda Ari Handel’ın imzası bulunan filmde, Crowe’un yanı sıra, Jennifer Connelly, Anthony Hopkins, Emma Watson, Ray Winstone ve Kevin Durant gibi isimler yer alıyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>