Kızım için izle

Kırklı yaşların ortasındaki Tuncer, yıllar önce karısından boşanıp kendi hayatına yönelmiştir. Babasının varlığından habersiz büyüyen Tuba ise 18 yaşını doldurmasına üç hafta kala, bir anda karşısında Tuncer’i bulur. Onunla birlikte hayallerini aşan bir yolculuğa çıkar. Tuba, ilginç yolculukta, babası olduğunu iddia eden deli dolu ve gizemli Tuncer’i tanırken, büyük sürprizlerle karşılaşacaktır. Bir yandan hayatında eksikliğini hissettiği sevgilerle, diğer yandan aşkla tanışacaktır.Babasıyla ilgili tek bir anısı bile olmayan Tuba için anılarda kalacak ‘an’lar inşa etmeye çalışır Tuncer. Çünkü hayat, yaşanamayanlara hayıflanmak değildir… Yaşananlardan hatıralarda kalandır!

Kızım için filmi bir ailenin hikayesini anlatmaktadır. Filmin başrolü olan Tuncer karakteri olayları değiştirmektedir. Diğer karakterimiz ise Tuba olmaktadır. 18 yaşını doldurmak üzere olan Tuba babası hakkında en ufak bilgiye sahip olmamak ile birlikte onu ölü sanmaktadır. Tuncer bir andan onun karşısına çıkar ve babası olduğunu iddia ederek yeni bir hyata başlarlar. Fakat bu olaylar biraz farklı yerlere gidecektir.

Kaynak : Kızım için izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>